- Gül Akbalaban -

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik, potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtmak için kullandığınız eksiksiz bir şirket grafik çözümüdür. Ana özelliği, her kurumsal kimlik grafik tasarım öğesinde tanınabilir bir stildir. Kurumsal kimlik, ilki logo, kartvizit ve muhtıra olmak üzere 3 ana unsur ve birkaç ikincil unsurdan oluşur.

İkincil unsurlar ise zarflar, klasörler, defterler, kalemler, tişörtler, araba grafikleri, afişler, keseler, çantalar, çıkartmalar vb. Kurumsal kimlik geliştirmede bir stil oluşturmak ve ona bağlı kalmak çok önemlidir. GA Medya,  deneyim ve becerilerini sizin için yüksek kaliteli kurumsal kimlik oluşturmak için kullanır. Bu tür materyallerle işletmeniz piyasada tanınacak ve müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır.


Her organizasyonun kendi kimliği olmalıdır - onu piyasada tanımlanabilir ve ayırt edici kılan bir dizi özellik. Bu kimliğin yanı sıra bir de imaj var – bir şirketin birey üzerinde bıraktığı izlenim. Bu tür görsel kimlik, ürünlerin, hizmetlerin veya fikirlerin reklam araçlarıyla hedef kitlenize yönlendirildiği reklamcılıkta en önemli şeydir.
Görsel kimlik, bir ürünün, hizmetin, fikrin veya bir şirketin tüm görsel ve maddi özelliklerinin, onu farklı kılan ve tüm unsurların tek tip bir görsel bütünlüğünü oluşturan ticari markanızdır. Görsel kimlik amacı, firmaların pazarda avantaj elde etmelerini, geliştirmelerini ve elde tutmalarını sağlamaktır.
Kurumsal kimliğin, şirket kültürü, değerleri, tutumları, çalışanları, yönetimi, mülkiyeti, stratejisi ile somutlaşan ve görsel kimliğiyle temsil edilen genel iletişiminde yattığı bugün yaygın olarak kabul edilmektedir. İş ortamında görsel kimlik, bir şirketin gerçek özünü yansıtır.


Teklif Formu

Bizimle İletişime Geçin

1

Gül Akbalaban
Çevimiçi

Gül Akbalaban
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
×
Whatsapp Destek